Harstad HåndballKlubb


harstadhk.com tar sommerferie


Websidene våre tar sommerferie, men kommer tilbake i løpet av August!

Kontakt oss enten på mail styret@harstadhk.com.

Eller direkte til noen i styret:

Beate Tande – leder: beate@harstadhk.com – etter 15.30 tlf:97 50 14 83
Eivind Sletten – sportslig leder: eivind@harstadhk.com
Lennart Edvardsen – styremedlem/ turneringsansvarlig: lennart@harstadhk.com – tlf: 48433333
Trine Bergland – sekretær: Trine@harstadhk.com
Karina Lindstrøm –  Karina@harstadhk.com
Carina Aarrestad –  Carina@harstadhk.com
Roger Trøite –  Roger@harstadhk.com
Linda Chr. Takøy –  Linda@harstadhk.com